درخواست درخواست درجه مدیر پیشکسوت (ناظر ارشد Mohammad48)

ساخت وبلاگ
چکیده : به نام خدا و با سلام خدمت دوستان عزیز مدت زیادی میشه که در انجمن فعالیت می کنم و همونطور که همیشه و... با عنوان : درخواست درخواست درجه مدیر پیشکسوت (ناظر ارشد Mohammad48) بخوانید :
به نام خدا و با سلام خدمت دوستان عزیز

مدت زیادی میشه که در انجمن فعالیت می کنم و همونطور که همیشه و همه جا گفتم، هیچ وقت پشیمون نیستم بابت هر ثانیه ای که اینجا صرف کردم و به مسائل انجمن، سوالات کاربران، درج اموزش و ... پرداختم؛ شاید باور نکنید ولی دست کم زمانی معادل 4*365*4 ساعت (معادل 243 شبانه روز کامل) در انجمن سپری کردم و یه جورایی اینجا مثل خونه ی دوم بود برای من:x

اما به هرحال هرچیزی یه عمری داره و نوبت   مدیر  یت و فعالیت من هم دیگه تموم شده و وقتش رسیده برم;;)؛ قصد دارم مسیر جدیدی در زندگی آغاز کنم که نیازمند صرف وقت زیادی هست و دیگه مثل قبل نمی تونم در انجمن حاضر باشم؛ بنابراین چه بهتر که همکاران شایسته جانشین بنده باشن و خلق از لطفشون فیض ببرن.

اینجا اولین خداحافظی من بود و حالا دومین خداحافظی، اما نمیتونم بگم یه زمانی می رسه که دوباره برگردم/ آینده مشخص نیست

در این مدت با دوستان خوبی آشنا شدم و اطلاعات خوبی ازشون به دست آوردم (آهنگ های بی کلام خوبی رو همچنین:D) و ازشون تشکر می کنم؛ امیدوارم موفق باشن و با انرژی کارشون رو ادامه بدن و امیدوارم انجمن مثل همیشه فعال باقی بمونه؛ لازم میدونم بعضی از دوستان رو حتما نام ببرم که در خاطر من باقی می مونن: حامد، هژبر، طاها، مسعود، امین، پیمان، مهدی و هر دو هادی، میکائیل و محمدحسین و عباس(آچارفرانسه ی انجمن) و ... و دیگر دوستانی که قبل از من خداحافظی کردن؛ و مجددا از لطف مدیریت که من رو لایق دونستن تا این مدت در کنار شما باشم تشکر می کنم؛ فعلا بازنشسته میشم و سعی میکنم گهگاهی بیام و تاپیک BSOD رو فعال بذارم.;;)

سرتون رو درد آوردم، امیدوارم خوشحال باشید و زندگی به کام تون باشه؛ کمی از رفتن خودم ناراحتم ولی چاره ای نیست و انسان باید دنبال اهدافی که بیش تر براش مهمن بره و در این راه ممکنه از خانواده ش دور باشه؛ بخشی از خانواده ی من شما هستید و همنشینی با شما لذت بخش بوده و خواهد بود؛ خدا نگهدارتون باشه... یا علی@};-
...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 5 تاريخ : جمعه 14 دی 1397 ساعت: 4:50