آموزش کرک کردن نرم افزار Drops

ساخت وبلاگ
چکیده : گشتی توی گوگل پلی داشتم که به یکی از بهترین برنامه سال 2018 یعنی Drops برخوردم. ازش استفاده کردم و د... با عنوان : آموزش کرک کردن نرم افزار Drops بخوانید :
گشتی توی گوگل پلی داشتم که به یکی از بهترین برنامه سال 2018 یعنی Drops برخوردم. ازش استفاده کردم و دیدم واقعا برنامه خوبیه ولی مدت زمان محدود 5 دقیقه خیلی آزارم می داد و به فکر کرک   کردن  ش افتادم. با یه روش کاملا شانسی که در زیر اموزش می دهم توسنتم کرک کنم و هرچه قدر که دلم خواست استفاده کنم. بهترین نرم   افزار     آموزش   زبانی هست که دیدم و استفاده کردم.

1- گوشی حتما باید روت باشه ( روی غیر روت تست نکردم چون گوشی خودم روت شده است ).
2- نرم افزار لاکی پچر رو نصب کنید و سپس اجرا کنید.
3- با نگه داشتن انگشت روی برنامه مورد نظر و سپس انتخاب گزینه Support patch for InApp و زدن گزینه Apply.
4- بعد از اتمام کار لاکی پچر نرم افزار رو اجرا کنید و به اینترنت وصل بشوید. سپس با زدن گزینه Unlimited Use و زدن تیک گزینه اول و در نهایت تایید آن نرم افزار رو می خرید ولی نرم افزار نمی تونه خرید رو تایید کنه ( مشخصه دیگه واقعا پول ندادی که ، البته خیلی دوست داشتم از این برنامه حمایت کنم تا بعد از این که فهمیدم گزینه ای که انتخاب کردم 150 دلار ارزش داره ، برای سلامتی سازنده لاکی پچر دعا کردم )
5- حالا در بخش پایینی برنامه گزینه آدمک رو بزنید و در پایین گزینه ها ریستور رو بزنید تا خرید تایید بشه و بتونید استفاده کنید.
6- از نرم افزار عالی Drops لذت ببرید.
...
نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 5 تاريخ : جمعه 14 دی 1397 ساعت: 4:50